XXV Радіодиктант національної єдності «Магія голосу»

25 жовтня відбувся XXV Радіодиктант національної єдності, в якому взяли участь студенти та викладачі Факультету інформаційних технологій та математики. Цьогорічний текст, написаний видатною українською письменницею Оксаною Забужко, став справжнім святом для всіх, хто цінує українську мову та культуру.

Захід розпочався о 11:00, і з перших хвилин відчувалася атмосфера єдності та патріотизму. Текст читав талановитий письменник, музикант, екоактивіст і військовий Павло Вишебаба, чий голос, наповнений емоціями, створив особливу магію моменту. Тема диктанту «Магія голосу» змусила учасників замислитися над важливістю слова та його здатністю об'єднувати людей.

Дякуємо всім, хто долучився до XXV Радіодиктанту єдності! Разом ми демонструємо силу нашої мови та єдність нації.