Візит до Sigma Software: Студенти спеціальності "Комп'ютерні науки" відкривають перспективи сучасної ІТ-індустрії

В рамках дисципліни "Університетські студії: Вступ до спеціальності" студенти 1 курсу спеціальності 122 "Комп'ютерні науки" відвідали компанію Sigma SoftwareСтудентів зустрів L&D Program Manager компанії Sigma Software Володимир Янцов, який не тільки розповів про проєкти, які створює компанія, а й провів захоплюючу екскурсію. Студенти побачили, в яких умовах створюються сучасні програмні продукти, як виглядають зони для відпочинку й нетворкінгу, обладнані прямо в офісі, щоб співробітники мали можливості відпочити й обговорити нові ідеї. Також цікавою і корисною для наших студентів була інформація про можливості професійного розвитку існують для тих, хто вже є частиною команди компанії, а також про те, які базові академічні знання потрібно мати, щоб у майбутньому мати гарні можливості для професійного розвитку.

SDG 04 min