Брейн-ринг «Ігри розуму»

З нагоди Дня Університету, Дня захисників і захисниць України та Дня працівників освіти Рада студентського самоврядування Факультету інформаційних технологій та математики провела 25 вересня 2024 року брейн-ринг «Ігри розуму», в якому взяли участь студенти 1 та 2 курсів Факультету інформаційних технологій та математики.

Команди вирішували складні завдання на логіку, кмітливість і, навіть, інтуїцію. Гра проходила в три раунди, два з яких командні, а останній — індивідуальна гра серед членів команди-переможця. За підсумками фінального раунду було визначено трьох переможців: Мажуга Аміна, Марченко Олександра та Гвоздецька Анна.

Захід пройшов у атмосфері доброзичливого суперництва та командної взаємодопомоги. Усі учасники заходу були нагороджені солодкими призами та дипломами за участь, отримали цінний досвід та позитивні емоції.

SDG 04 min