СЕМІНАР ВІД ВИДАВНИЦТВА SPRINGER: кроки до успішної публікації для науковців України

27 вересня 2024 року за ініціативи кафедри математики і фізики на Факультеті було організовано та проведено інформаційно-методичний семінар на тему: «Можливості для публікацій у видавництві Springer».

Модератором зустрічі виступив Володимир Прошкін, професор кафедри математики і фізики. Доповідала Юлія Зе, співробітник видавництва Springer, яка курує наукові журнали зі Східної Європи.

У своїй презентації «Можливості видавництва Springer для українських науковців» пані Юлія детально розкрила такі питання:

• на що варто звертати увагу науковцям при підготовці статей для міжнародних журналів;
  • політика Springer щодо використання штучного інтелекту в наукових дослідженнях і статтях.

Під час сесії запитань і відповідей було окреслено можливості співпраці науковців Факультету з видавництвом Springer. Також учасники обговорили можливість створення у співпраці зі Springer нової дієвої платформи для обговорення проблем та обміну досвідом в галузі кібербезпеки.

SDG 04 minSDG 17 min