Участь викладачів кафедри математики і фізики в Міжнародній конференції ICTERI 2024

24 вересня 2024 р. викладачі кафедри математики і фізики Факультету інформаційних технологій та математики О.Б.Жильцов, О.С. Литвин, М.М. Астаф’єва, Д.М. Бодненко і В.В. Прошкін взяли участь у роботі 19th International conference on ICT IN research, education and industrial applications «ICTERI 2024», яка проходила в Українському Католицькому Університеті (м.Львів, Україна).

Конференція є традиційним науково-практичним міжнародним заходом, що об’єднує учених, педагогів, практиків, розробників з різних країн світу, зацікавлених у поширенні й обміні досвідом у сфері інноваційних технологічних розробок і досягнень, впровадженні й використанні цифрових технологій в освіті, науці, промисловості.

Науковці нашого Університету представили доповідь на тему: «Використання цифрових інструментів у практиці формувального оцінювання при викладанні математики» (The Use of Digital Tools in the Practice of Formative Assessment in Teaching Mathematics).

За результатами конференції буде видано збірник, що індексується у НБД Scopus.

SDG 04 min