Участь викладачів Факультету інформаційних технологій та математики Університету Грінченка у літній школі AMU

З 14 по 20 липня 2024 року Глушак Оксана, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри комп'ютерних наук, та Локазюк Олександра, кандидат фізико-математичних наук, старший викладач кафедри математики і фізики, взяли участь у літній школі «Internationalization and Internationalization at Home through Virtual Exchange: Creating a Motivating Environment for Collaborative Online International Learning» на базі Університету імені Адама Міцкевича (Adam Mickiewicz University, м. Познань, Польща).

Протягом тижня учасники мали можливість детально ознайомитися з ключовими аспектами реалізації міжнародних проєктів Collaborative Online International Learning (COIL). Перший акцент програми був на підготовці до впровадження COIL. Учасники розглянули, як поєднати традиційні методи навчання з інноваційними підходами та як подолати виклики, що виникають при реалізації COIL-проєктів. Обговорювалися основні аспекти проєктування COIL: встановлення чітких цілей, визначення відповідних завдань і вибір ефективних інструментів для міжкультурної онлайн-співпраці.

Особливу увагу було приділено огляду різних форматів COIL, від окремих занять до спільних курсів, що дозволило учасникам зрозуміти широкий спектр можливостей, які ці формати відкривають. Важливим моментом було також розуміння можливостей та викликів, що виникають при реалізації міждисциплінарних курсів COIL. Учасники обговорили стратегії, які допоможуть викладачам і студентам подолати навчальні бар’єри.

Польські колеги продемонстрували успішні проєкти Університету імені Адама Міцкевича у співпраці з провідними університетами світу. На завершення тижня відбувся практичний семінар з проєктування COIL-проєктів, де учасники мали змогу застосувати отримані знання на практиці та спланувати власні ініціативи для їх подальшої реалізації. Це стало чудовою нагодою для обговорення основних ідей та викликів, пов’язаних із реалізацією майбутніх COIL-проєктів між українськими та польськими учасниками.

Ми щиро вдячні Університету імені Адама Міцкевича за чудову організацію цікавого та корисного заходу. Отримані знання та досвід обов’язково будуть впроваджуватись в освітній процес на нашому факультеті та в університеті.

SDG 04 min