Засідання Ради роботодавців 14 травня 2024 року

14 травня 2024 року на Факультеті інформаційних технологій та математики було проведено чергове засідання Ради роботодавців Факультету. Під час засідання учасники обговорили ряд актуальних питань.

На початку засідання зі вступним словом виступила декан Факультету Литвин Оксана Степанівна, після чого передала слово завідувачу кафедри математики і фізики, кандидату фізико-математичних наук, доценту Семеняці Світлані Олексіївні.

Семеняка С. ознайомила учасників засідання Ради роботодавців із запропонованими змінами до освітньої програми «Математичне моделювання», які зумовлені відгуками викладачів, здобувачів освіти спеціальності та враховують рекомендації, отримані під час акредитації програми.

В обговоренні змін взяли участь доцент кафедри математики і фізики, кандидат фізико-математичних наук, доцент Астаф’єва Марія Миколаївна, доктор фізико-математичних наук, старший науковий співробітник, завідувач відділу математичної фізики Інституту математики Національної академії наук України Бойко Вячеслав Миколайович, завідувач кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка, кандидат технічних наук, доцент Складанний Павло Миколайович та директор спеціалізованої школи №17 Подільського району м. Києва з поглибленим вивченням математики Ковальова Галина Аркадіївна.

В процесі обговорення членами Ради було ухвалено рішення рекомендувати розглянуті зміни до програми на засіданні Вченої ради Факультету.

Наступні три питання порядку денного були присвячені обговоренню сучасних тенденцій та потреб ІТ-галузі.

Зокрема, Складанний П. повідомив, що зараз проходить обговорення проєкту нового стандарту вищої освіти за спеціальністю 125 Кібербезпека та захист інформації та додав, що на кафедрі активно пропрацьовуються зміни, які планують вносити до ОП «Безпека інформаційних та комунікаційних систем».

Кандидат технічних наук, с.н.с., старший науковий співробітник відділу відеосистем реального часу Інституту кібернетики ім. В.М. Глушкова Національної академії наук України Багацький Олексій Валентинович запропонував в підготовці фахівців спеціальностей 122 Комп’ютерні науки, 123 Комп’ютерна інженерія, 125 Кібербезпека та захист інформації розширити вивчення методів рішення неформалізованих задач, в тому числі задач обробки великих масивів даних.

Ми вдячні всім нашим партнерам за надані рекомендації та співпрацю з нашим Факультетом.