ФІТМ - переможець! Результати конкурсу «Лідер року - 2023»

21 березня 2024 року на Вченій раді Університету Грінченка було підбито підсумок діяльності Університету, його структурних підрозділів та кожного працівника за 2023 рік. Завдяки праці кожного співробітника в 2023 році наш Факультет знову посів найвищий щабель: ми перші в рейтингу "Лідер року-2023" серед структурних підрозділів Університету!

Вітаємо наших переможців серед науково-педагогічних і наукових працівників
- з-поміж докторів та/або професорів:
1 місце – Н.В. Морзе, професора кафедри комп’ютерних наук;
2 місце – Г.М. Гулака, професора кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка;
- з-поміж кандидатів та/або доцентів:
1 місце – В.Ю. Соколова, доцента кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка ФІТМ (1 місце в загальному рейтингу науково-педагогічних працівників університету!);
2 місце – П.М. Складанного, завідувача кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка

та переможця з-поміж кафедр Університету - кафедру інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка!

Кафедра математики і фізики за кількістю балів посіла 3-є місце в рейтингу кафедр університету, але, на жаль, через невиконання окремих вимог до кафедр/лідерів не отримала призового місця.