МАТЕМАТИЧНИЙ БРЕЙН-РИНГ 2024: святкуємо День числа Пі разом

14 березня – День числа Пі, а з 2019 року ще й Міжнародний день математики. Цей день став традиційним у багатьох країнах і символізує важливість математичних знань та відкриттів. Національний центр «Мала академія наук» разом із співорганізаторами, серед яких і Університет Грінченка, є багаторічним ініціатором заходів, присвячених святкуванню цього подвійного свята.

9 березня 2024 року кафедра математики і фізики у рамках заходів з нагоди святкування міжнародного дня числа Пі представила командну гру математичний Брейн-ринг, активними учасниками якої стали команди школярів 10-11 класів шкіл та коледжів міста Києва (СШ №194 «Перспектива», СШ №129, СШ №235 імені Чорновола, СШ №304, фаховий коледж «Універсум»).

Програма заходу включала коротку екскурсію «місцями сили» математиків Університету Грінченка; Брейн-ринг із цікавими головоломками, задачами, завданнями і, звичайно, призами та лекцію про проблему замощення (лектор студент 3-го курсу спеціальності Математика Адам Хачатрян). На завершення учасники отримали сертифікати, а переможці – призи та смаколики.

Впевнені, що святкування Міжнародного дня числа Пі є чудовою нагодою привернути увагу до математики та наук, пов'язаних з нею.

SDG 04 min