Участь студентської команди у Хакатоні

🤝 Ось і підійшов до кінця Хакатон "Інновації у сфері глибоких технологій"! Команда від Університету "PolisPulse" висловлює щиру вдячність Vacuum Deep Tech Acceleration за надзвичайну підтримку та допомогу під час 2-го дня захоплюючого шляху до технологічного розквіту!

🦾 День пройшов насичено та продуктивно: менторські сесії були надзвичайно корисними для команди. Завдяки досвідченим менторам учасники отримали цінні поради та зворотний зв'язок, що допоміг їм краще розуміти ідеї та виявити потенціал розробок.

Наша команда за ці кілька днів отримала неймовірний досвід і дуже сильно виросла  і як команда, і як стартап.

Ще раз вітаємо команду  у складі Дорошенко Олексій та  Крохмаль Ігор Комп'ютерні науки, 3 курс (ФІТМ), Крохмаль Володимир -  Фінанси, банківська справа та страхування, 2 курс (ФЕУ), Лазаренко Данило - Дизайн, 2 курс (ФОМД)

Наснаги  та яскравих ідей для розвитку!