Команда факультету пройшла в 2 етап хакатону "Інновації у сфері глибоких технологій"

Навчання в університеті це не лише пари та купа практичних, лабораторних та модульних, які треба виконати до дедлайнів.
Це й ще можливість розвиватися та починати будувати свій бізнес.

І ось збірна команда, в якій є два студенти нашого Факультету: Дорошенко Олексій - Комп'ютерні науки, 3 курс (ФІТМ), Крохмаль Ігор - Комп'ютерні науки, 3 курс (ФІТМ), Крохмаль Володимир -  Фінанси, банківська справа та страхування, 2 курс (ФЕУ), Лазаренко Данило - Дизайн, 2 курс (ФОМД), пройшла відбірковий етап до хакатону "Інновації у сфері глибоких технологій" від Vacuum Deep Tech Acceleration
Це унікальна можливість приєднатися до Акселераційних програм Science Intensive Innovation та Development and Renovation. Тепер на них чекає триденний Хакатон, де вони зможуть продемонструвати свою ідею.

Побажаємо команді удачі та тримаємо кулачки ✊