Ефективні лідерські стратегії в кризових умовах

31 січня та 6 лютого на Факультеті інформаційних технологій та математики в рамках заходів, спрямованих на підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників Університету, відбулися тренінгові заняття за програмою Лідерського модулю «Ефективні лідерські стратегії в кризових умовах». Тренінг проводила Валерія Міляєва, провідний науковий співробітник ННЦ розвитку персоналу та лідерства, доктор психологічних наук, професор.

Основна увага учасників була зосереджена на особливостях побудови взаємодії зі студентами та колегами в часи кризи, способах використання потенціалу обставин нашого життя та пошуках внутрішніх і зовнішніх ресурсів для ефективного управління.

Під керівництвом досвідченого тренера група виконувала цікаві і корисні завдання, які допомогли оцінити власні ресурси, доступні у кризовій ситуації, визначити стратегії управління стресом, оцінити важливість гіперкомунікації, емпатії та самоемпатії, проаналізувати сьогодення та спроєктувати майбутнє.

SDG-04_min.jpg