СПЕЦІАЛЬНІСТЬ 111 МАТЕМАТИКА: захист магістерських робіт

Магістерська робота є невід’ємною частиною навчального процесу та ключовим підсумком зусиль магістрантів, які вони доклали на шляху отримання вищої освіти. Магістерське дослідження – це не лише можливість продемонструвати свої навички та знання, накопичені протягом навчання, але й виразити власний науковий підхід та креативність.

20 грудня 2023 року відбувся захист магістерських робіт студентів-математиків, здобувачів освітньої програми «Математичне моделювання». Це важливий момент для кожного студента, який вклав у свою роботу не лише знання, але й творчість, старанність, демонструючи глибокий інтерес до вибраної тематики дослідження.

Професіоналізм, творчий підхід та високий рівень дослідницької роботи були відзначені членами Екзаменаційної комісії. Кожен зі студентів продемонстрував глибокі знання математики та вміння ефективно застосовувати математичні методи у вирішенні реальних наукових завдань.

Вітаємо всіх випускників з успішним захистом та отриманням заслужених магістерських ступенів. Бажаємо подальших наукових звершень та досягнень у професійній кар'єрі.

Нехай майбутнє принесе нові виклики та можливості для особистого та наукового розвитку!