Участь науковців Факультету у міжнародній науково-практичній конференції «Theoretical and Practical Aspects of Distance Learning»

24 жовтня 2023 року науковці Факультету Марія Астаф’єва, Оксана Глушак, Володимир Прошкін, а також магістрантка 1 року навчання спеціальності «Математика» Катерина Груздьова, узяли участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «Theoretical and Practical Aspects of Distance Learning» (Польща). Конференція проходила на базі Сілезського Університету у Катовіцах. Це знана та цитована конференція, на якій розглядаються теоретичні та практичні проблеми електронного навчання, штучного інтелекту та STEM-освіти.

Наші дослідники представили доповідь з проблематики використання системи Moodle для реалізації Inquiry-based learning в математиці.

За результатами конференції буде підготовлено видання, що індексується у НБД Web of Science.