Вітаємо колег з нагородами до Дня працівників освіти!

28 вересня 2023 року на засіданні Вченої ради Київського університету імені Бориса Грінченка відбулося нагородження співробітників Університету до Дня працівників освіти. Нагороди співробітникам вручив проректор Київського університету імені Бориса Грінченка, голова комісії з реорганізації Турунцев Олександр Петрович.

Серед нагороджених були і працівники Факультету інформаційних технологій та математики.

Подякою від Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради  (Київської міської державної адміністрації) було відзначено Складанного Павла Миколайовича, завідувача кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка.

• Відзнаки від Київського університету імені Бориса Грінченка отримали:
  • Семеняка Світлана Олексіївна, завідувач кафедри математики і фізики;
  • Бушма Олександр Петрович, професор кафедри комп’ютерних наук;
  • Бодненко Дмитро Миколайович, доцент кафедри математики і фізики;
  • Мазур Наталія Петрівна, доцент кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка;
  • Кучаковська Галина Андріївна, Старший викладач кафедри комп’ютерних наук.

Вітаємо колег та бажаємо не зупинятися на досягнутому, нових наукових звершень, миру та перемог!

photo 2023 10 02 15 02 51