РОЗВИТОК НАВИЧОК ЧЕРЕЗ НЕФОРМАЛЬНУ ОСВІТУ: приклад магістрантки спеціальності Математика

Отримання неформальної освіти стало своєрідним трендом сьогодення. Великий вибір різноманітних курсів, тренінгів і програм, переважно доступних онлайн, дає можливість здобувачам освіти отримувати цінні знання та навички.

Маргарита Карпенко, студентка 2-го курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності «Математика», нещодавно успішно завершила навчання на курсах «Cybersecurity» та «Phishing», що підтверджується відповідними сертифікатами.

За її словами, математичні знання, які вона отримала під час навчання в університеті, суттєво сприяли результативному проходженню цих курсів. Приклад Маргарити Карпенко є ще одним підтвердженням універсальності спеціальності «Математика» для подальшого навчання в різних галузях та напрямках, зокрема, в рамках неформальної освіти.