ICTERI: участь науковців кафедри математики і фізики у Міжнародній конференції

Конференція є традиційним науково-практичним міжнародним заходом, що об’єднує учених, педагогів, практиків, розробників з різних країн світу, зацікавлених у поширенні й обміні досвідом у сфері інноваційних технологічних розробок і досягнень, впровадженні й використанні цифрових технологій в освіті, науці, промисловості.

20 вересня 2023 р. викладачі кафедри математики і фізики Оксана Литвин, Володимир Прошкін, Марія Астаф’єва і Дмитро Бодненко взяли участь в роботі 18-ї Міжнародної конференції «ICTERI: Information and Communication Technologies in Education, Research, and Industrial Applications-2023», яка проходила на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Науковці представили результати досліджень на тему: «Organization of Independent Work of Students in LMS Moodle Using a Metacognitive Approach (on the Example of Physical and Mathematical Disciplines)».

За результатами конференції буде підготовлено науковий збірник, що індексується у НБД Scopus.

ICTERI 1

ICTERI 2