Бінарна лекція для магістрантів-математиків

22 вересня 2023 р. викладачі кафедри математики і фізики Володимир Прошкін і Олександра Локазюк запросили магістрантів 1 курсу спеціальності «Математика» на бінарну лекцію «Математична наука: історія, сьогодення, перспективи розвитку». Це була вступна лекція до курсу «Математичні студії». Метою навчальної дисципліни є висвітлення сучасних та історичних аспектів формування, розвитку та трансформації математики як науки.

Бінарна лекція пройшла у режимі дискусії, вирішенні проблемних питань у теплій творчій атмосфері. Викладачі представили цікаві факти із різних етапів розвитку математичної науки, націлили студентів на реалізацію магістерських досліджень з дотриманням принципів академічної доброчесності.