НАШІ ПЕРШОКУРСНИКИ: перші кроки – перші досягнення

Завершилася вступна кампанія 2023 року і аудиторії Факультету відкрили свої двері перед студентами-першокурсниками. Це так хвилююче: знайомства з одногрупниками, викладачами, «вступ до спеціальності», який розпочинається з однойменної дисципліни і поступово перетворюється на відчуття «Я – студент». Студент-грінченківець, що не лише підтримує, а й активно просуває ідею лідерства, яка є стратегічно важливою для нашого Університету.

У цьому нас переконує приклад Бавровської Валерії, першокурсниці спеціальності Математика. З перших днів свого студентського життя вона активно влилася до університетської спільноти і відстояла позиції лідерства нашого Факультету у корпоративному турнірі з настільного тенісу в рамках щорічних змагань Кубку Віктора Огнев’юка.

Завдяки своїй наполегливості та спортивному таланту Валерія посіла третю сходинку на п’єдесталі переможців. Ми щиро вітаємо її з бронзовою нагородою та бажаємо подальших успіхів, адже «добрий початок – це лише половина справи».