Освітньо-наукову програму "Інформаційна безпека держави" третього (PhD) рівня - акредитовано!

20 червня 2023 року Національним агентством забезпечення якості освіти на своєму засідання прийнято рішення акредитувати строком на 5 років освітню програму «Інформаційна безпека держави» третього (PhD) рівня вищої освіти, галузь знань – 12 Інформаційні технології, спеціальність – 125 Кібербезпека.
Вітаємо гаранта освітньої програми д.т.н., проф. Коршун Н.В., професорсько-викладацький колектив та аспірантів кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки імені професора Володимира Бурячка з успішним проходженням акредитації освітньо-наукової програми! Адже акредитація підтверджує якісну підготовку здобувачів, високий професіоналізм колективу кафедри та їх активну наукову діяльність. Щиро вдячні колегам з інших кафедр, які долучаються до реалізації освітньої програми, та Докторській школі Університету Грінченка за підтримку та супровід освітнього процесу!

сертифікат