ФОРМУВАННЯ КОНЦЕПТУАЛЬНОГО РОЗУМІННЯ МАТЕМАТИКИ: популяризація результатів наукового дослідження

Популяризація результатів наукового дослідження є важливим етапом у науковій діяльності. У червні 2022 року науковцями Факультету інформаційних технологій та математики: Марією Астаф'євою, Оксаною Глушак, Оксаною Литвин і Володимиром Прошкіним було проведено дослідження, спрямоване на формування концептуального розуміння математики студентами нематематичних спеціальностей у цифровому освітньому просторі.

Результати дослідження були представлені та обговорені на конференції Британської асоціації дослідників математичної освіти, яка відбулася 17 червня 2023 року в місті Манчестер, а також на семінарі кафедри математики у Шефілдському університеті 19 червня 2023 року.

Результати дослідження були високо оцінені як педагогами-практиками, так і науковцями. Крім того, автори отримали рекомендації щодо подальшого впровадження результатів своїх наукових пошуків.