Звітна конференція з навчальної практики з комп'ютерних наук 2 курсу

Особливістю навчання в нашому Університеті Грінченка є його практикоорієнтованість. Для ІТ-спеціальностей це дуже важливо і корисно, оскільки дає можливість швидко адаптуватись нашим студентам (так-так, у нас студенти можуть паралельно навчатись і працювати) і випускникам на робочих місцях. Практики у нас уже з першого курсу. Незважаючи на складні умови навчання під час війни, навчальна практика на 2 курсі пройшла в повному обсязі і на звітній конференції студенти показали свої результати. Основними завданнями ціє практики були розробка схем, алгоритмів і програм мережевої системи, її побудова та налагодження. Проєкти, що розробляли студенти в рамках цього етапу навчальної практики, передбачали використання знань та навичок, отриманих під час вивчення дисциплін «Операційні системи та системне програмування», «Технології комп’ютерних мереж», «Бази даних та інформаційні системи», «Паралельні та розподілені обчислення». Звичайно, це було непросте завдання, але наші  студенти достойно впорались з ним.

Більше про спеціальність 122 Комп'ютерні науки в Університеті Грінченка можна дізнатись ТУТ.