ФОРМУВАННЯ МАТЕМАТИЧНОЇ ГРАМОТНОСТІ УЧНІВ: гостьові лекції Володимира Прошкіна

23 травня 2023 року доктор педагогічних наук, професор кафедри математики і фізики Володимир Прошкін провів гостьову лекцію на тему «Формування математичної грамотності учнів». Захід був організований для магістрантів і студентів Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, який тимчасово переміщено в Полтаву.

Під час лекції Володимир Прошкін ознайомив майбутніх учителів математики з основними підходами до визначення математичної компетентності учнів, її структурою та умовами формування. Доповідач представив своє бачення щодо реформ математичної освіти відповідно до концепції Нової української школи. Жвавий інтерес у присутніх викликали приклади математичних завдань, які демонструють можливість реалізації наскрізних ліній ключових компетентностей.

На завершення зустрічі Володимир Прошкін поділився з  присутніми результатами дослідження щодо визначення рівня математичної грамотності учнів шкіл міста Києва, проаналізувавши отримані дані в контексті Міжнародного порівняльного дослідження “PISA”.