НАУКОВИЙ СВІТ МАТЕМАТИКИ: екскурсія до Інституту математики НАН України

12 травня 2023 року студенти-математики мали унікальну можливість відвідати Інститут математики НАН України в рамках організованої екскурсії. Ініціаторами заходу стали викладачі кафедри математики і фізики: професор Володимир Прошкін, доцент Дмитро Бодненко та старший викладач Олександра Локазюк. Завідувач відділу математичної фізики, Вячеслав Бойко, як представник приймаючої сторони, особисто провів цю захоплюючу екскурсію.

Студенти побачили реальний світ наукових досліджень, ознайомилися зі структурними підрозділами Інституту математики та тематикою наукових робіт, які провадяться у відділах, зокрема, відділі математичної фізики. Учасники екскурсії мали можливість відвідати знакові аудиторії закладу: актову залу, де відбуваються захисти дисертацій та наукові урочистості, аспірантську кімнату, бібліотеку, аудиторії відділу математичної фізики.

Наприкінці зустрічі наших студентів привітав директор Інституту математики Олександр Тимоха, який висловив побажання про подальшу співпрацю як для реалізації завдань студентських практик, так і для проведення більш глибоких аспірантських досліджень.