Гостьова лекція у Донбаському державному педагогічному університеті

12 травня 2023 року доктор педагогічних наук, професор кафедри математики і фізики Володимир Прошкін провів гостьову лекцію на тему «Технологія реалізації педагогічного дослідження». Захід був організований для магістрантів і аспірантів Донбаського державного педагогічного університету, який тимчасово перебуває у Дніпрі, після переміщення зі Слов'янська.

Під час лекції Володимир Прошкін ознайомив присутніх з основними принципами дизайну педагогічного дослідження, сучасними вимогами до його реалізації та можливостями апробації результатів наукових пошуків. Запропоновані приклади, що ілюстрували різні етапи сучасного педагогічного дослідження, викликали активне обговорення та обмін думками.

Наприкінці зустрічі Володимир Прошкін висловив побажання студентам і викладачам Донбаського державного педагогічного університету щодо скорішого повернення на рідну землю, у мирний український Слов'янськ.