ФІТМик у школі № 245

17 травня 2023 року декан Факультету інформаційних технологій та математики Оксана Литвин та завідувач кафедри комп'ютерних наук Ірина Машкіна відвідали школу І-ІІІ ступенів 245 Оболонського р-ну м.Києва.
На зустрічі із 10- та 11-класниками ми розповіли про наш університет та факультет. Розібрались, хто такі математики і де вони можуть працювати, що роблять фахівці з кібербезпеки, в чому унікальність освітньої програми Інформатика спеціальності Комп'ютерні науки в нашому університеті, чи потрібна математика майбутнім бакалаврам з комп'ютерної інженерії. Розмова вийшла цікава і корисна. Чекаємо наших майбутніх студентів - випускників школи № 245!

фітмк у школі245фітмк у школі245 2