День відкритих дверей офлайн 2023

10 травня 2023 р. на Факультеті інформаційних технологій та математики відбувся День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів. Вперше за довгий час ми приймали гостей не онлайн, а в нашому корпусі.

Спочатку була коротка екскурсія корпусом, були, звичайно, і на спортивному майданчику на даху. Потім  декан факультету презентувала освітні програми, які ми пропонуємо на першому (бакалаврському) рівні освіти.

Абітурієнти мали можливість більше дізнатися про спеціальності 111 Математика, 122 Комп’ютерні науки, 123 Комп’ютерна інженерія, 125 Кібербезпека в нашому університеті, про новітні технології та інструменти, які використовуються в освітньому процесі, а також про можливості для розвитку професійних навичок студентів.

Школярі відвідали бібліотеку, навчальні лабораторії, в яких вони працюватимуть в майбутньому на парах.
Ми сподіваємось, що зустріч стала чудовою можливістю для учнів познайомитись з нашим факультетом та зробити власний вибір щодо майбутньої спеціальності, зрозуміти, які переваги може надати навчання на Факультеті інформаційних технологій та математики.