Кафедра математики і фізики: досягнення молодих науковців

2 травня 2023 року став урочистим днем у науковому житті старшого викладача кафедри математики і фізики Олександри Локазюк, – вона отримувала вітання від членів Вченої ради Інституту математики НАН України.

Приводом стала Премія Національної Академії Наук України для молодих вчених, яку Олександра отримала за серію робіт «Реалізації алгебр Лi на прямiй та групова класифiкацiя диференцiальних рiвнянь».

Вітаємо всіх, хто долучився до цієї знаменної події: наукового керівника доктора фізико-математичних наук Вячеслава Бойко, рецензентів, серед яких Оксана Литвин, декан Факультету інформаційних технологій та математики, а також колектив кафедри математики і фізики, що радо прийняв до своїх лав молодого науковця і всіляко її підтримує.

Бажаємо Олександрі Локазюк творчої наснаги, успіхів у професійній діяльності та нових наукових звершень.