Словник Грінченка і сучасність 2023

27 квітня 2023 року став датою проведення ІІ етапу загальноуніверситетського мовно-літературного конкурсу «Словник Грінченка і сучасність». За участі команди «Арифметичні шукачі» Факультету інформаційних технологій та математики, конкурс між вихованцями Факультетів та Фахового коледжу «Універсум» відбувався в два етапи.

Перший етап був підготовчим, де студенти зареєструвалися на Wiki-порталі та опрацювали слова зі словника Бориса Грінченка. Вони додали до них тлумачення з сучасних українських та іноземних словників, ілюстрації, аудіо- та відео-ресурси, цікаві факти та багато іншого.

Другий етап полягав у тому, щоб команди-учасники могли інтерпретувати та представити три слова зі словника Грінченка та виконати три творчі завдання, які визначали члени журі.

Відзначимо, що загальноуніверситетський мовно-літературний конкурс «Словник Грінченка і сучасність» не лише сприяє розвитку мовленнєвої культури та мовленнєвої компетенції студентів, а й є важливою платформою для пропаганди української мови, культури та літератури.

Команда «Арифметичні шукачі» з Факультету інформаційних технологій та математики зробила свій вагомий внесок у цей процес, і ми пишаємось їхніми досягненнями. Вони продемонстрували свою креативність та вміння працювати в команді, що дало їм можливість вийти переможцями в номінації «Майстерність тематичного оповідання».

Бажаємо команді «Арифметичні шукачі» подальших успіхів і натхнення у подальших зусиллях, спрямованих на популяризацію української мови та літератури серед молоді. Дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення цього захоплюючого конкурсу, який дозволяє студентам виявити свої таланти та розвинути свої навички у мовленні.