Перший всеукраїнський математичний Круглий стіл

21 квітня 2023 року відбувся Всеукраїнський круглий стіл «Актуальні питання математики та методики її викладання», організований Харківським національним педагогічним університетом імені Г.С. Сковороди. Співорганізаторами заходу були Київський університет імені Бориса Грінченка, Криворізький державний педагогічний університет та Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка.

Участь у засіданні взяли професор кафедри математики і фізики Володимир Прошкін, доцент цієї кафедри Марія Астаф’єва та студентка четвертого курсу спеціальності 111 Математика Катерина Груздьова. Марія Астаф’єва та її підопічна Катерина Груздьова виступили з доповідями: «Математичне моделювання як педагогічна технологія» та «Inquiry-based learning для формування у школярів математичної компетентності», відповідно.