Неформальна та інформальна освіта – запорука успіху

Наші студенти та магістранти ефективно поєднують професійну підготовку в Університеті з самонавчанням. Ангеліна Денисенко, магістрантка спеціальності «Математика» вже декілька років працює вчителем математики в середній школі № 235 імені Вячеслава Чорновола (м. Київ) і паралельно долучається до різних заходів неформальної та інформальної освіти.

Протягом липня та серпня 2022 р. Ангеліна пройшла навчальні модулі «Удосконалення комунікативної компетентності педагога закладу освіти», «Реалізація прикладної спрямованості шкільного курсу математики шляхом розв’язання текстових задач» (на базі Інституту педагогічної освіти КУБГ), а також курс підвищення професійного рівня педагогічних працівників «НУШ в дії. Оцінювання в 5 класах Нової Української Школи» (на базі Інституту модернізації змісту освіти).

Щиро вітаємо Ангеліну з успішними результатами навчання та бажаємо успіхів у подальшій реалізації магістерського дослідження!