Участь викладачів кафедри математики і фізики в конференції «Digital Theme UK-Ukraine Research Twinning Conference»

27-30 березня на базі Ліверпульського університету проходила конференція «Digital Theme UK-Ukraine Research Twinning Conference». Наш факультет представляла команда кафедри математики і фізики у складі: Оксана Литвин, Марія Астаф’єва, Дмитро Бодненко і Володимир Прошкін. Науковці презентували результати дослідження на тему: «The Digital Visualization Tools for Mathematical Learning Experiments».

Основна місія конференції полягала в наступному:

• ознайомити українських науковців із широким спектром найбільш актуальних наукових тем у Великобританії;
  • зробити дослідження в Україні більш помітними;
  • створити віртуальну мережу для майбутньої дослідницької співпраці між науковцями Великобританії та України.

Постери до конференції представлено у віртуальному просторі для нетворкінгу Gather.town. За результатами конференції буде видано збірник тез.