Міжнародна співпраця Факультету інформаційних технологій та математики

Розвиток міжнародних зав’язків є одним із головних пріоритетів у розвитку Факультету інформаційних технологій та математики. Співробітники і викладачі Факультету систематично знаходяться у пошуку контактів з іноземними університетами. За ініціативи та підтримки професора кафедри математики та фізики професора Володимира Прошкіна 13 березня 2023 року відбулася координаційна зустріч між представниками Факультету інформаційних технологій та математики Київського університету імені Бориса Грінченка та доктором Асмою Аднане з кафедри комп’ютерних наук Університету Лафборо.

У ході зустрічі пані Аднане розповіла про можливості, які надає Університет Лафборо для українських студентів, аспірантів та науковців. Також було обговорено можливості спільної участі Університету Лафборо та Київського університету імені Бориса Грінченка в програмах «Erasmus+», програм академічної мобільності, спільних наукових заходів та наукових досліджень.

Маємо впевненість, що перша зустріч стане початком розвитку партнерських зав’язків між нашими університетами.

міжнародна співпраця