Тренінг для співробітників Факультету "Робота з системою StrikePlagiarism "

02 березня 2023 року відбувся тренінг для науково-педагогічних співробітників Факультету інформаційних технологій та математики "Робота з системою StrikePlagiarism", спрямований на вдосконалення навичок роботи викладачів з даною системою при перевірці різноманітних студентських робіт. До заходу долучилося близько тридцяти співробітників. Спікерами виступили директорка Бібліотеки Університету Грінченка Тетяна Опришко, завідувачка відділу інформаційних технологій Бібліотеки Університету Тамара Ростовцева та завідувачка відділу Бібліотеки Університету Анастасія Литвинова.

В ході тренінгу спікери розповіли про співпрацю Університету зі StrikePlagiarism, проаналізували стан перевірки на плагіат студентських робіт у 2022 році та відповіли на запитання викладачів щодо деталей використання системи перевірки на плагіат.

На прохання учасників заходу було також розглянуто деякі аспекти перевірки робіт в системі Unicheck.

Щиро дякуємо співробітникам Бібліотеки Університету за цікавий захід та можливість вдосконалити свої знання.