Участь у тренінгах викладачів кафедри математики і фізики

Протягом лютого 2023 року в Київському університеті  імені Бориса Грінченка проходили заходи, спрямовані на підвищення методичної та цифрової компетентності науково-педагогічних працівників.  Викладачі кафедри математики і фізики  були активними учасниками тренінгів (вебінарів), методичних зустрічей, організованих керівниками  структурних підрозділів та адміністрацією Університету Грінченка.
Щиро дякуємо за цікаві та актуальні доповіді  модераторам зустрічей: Жильцову Олексію Борисовичу "Організація розробки робочої програми навчальної дисципліни", "Організація практики студентів та підготовка до її проведення", Василенко Світлані Василівні "ЕНК: підготовка для сертифікації ", "Особливості створення ЕНК", Терлецькій Тетяні Сергіївні "ЕНК: Робота з Журналом оцінок та швидке оцінювання виконаних завдань", "Основи організації диференційованого навчання в ЕНК".