Розробка стратегічних напрямків розвитку університету і факультету

Університет Грінченка на порозі свого оновлення розробляє нову Стратегією розвитку.
Кожен структурний підрозділ обговорює свій вклад в розвиток університету.

Не залишається в стороні і Факультет інформаційних технологій та математики. На зустрічах робочих груп виокремлювались унікальність та особливість кожної освітньої програми факультету, можливі інноваційні проєкти, шляхи залучення до освітнього процесу та наукових досліджень представників органів влади м. Києва та бізнесу.

Виникла ідея створити спільний (викладачі, здобувачі, бізнес, місто) простір для реалізації технічних проєктів. Завданнями такого проєкту буде здобуття практичних навичок майбутніх фахівців, формування у здобувачів навичок командної роботи, креативності, вміння ставити і вирішувати складні завдання; проведення наукових досліджень, а також науково-дослідних робіт в рамках конкретних завдань. Наш проєкт GrinchTech ми представили на зустрічі з Лілією Гриневич, першим проректором Київського університету імені Бориса Грінченка та Євгеном Ніколаєвим, науковим співробітником Аналітичного центру "ОсвітАналітика".