Зустріч Ради випускників ФІТМ

На Факультеті інформаційних технологій та математики створено Раду випускників, яка має на меті забезпечити зв'язок між випускниками та факультетом, підтримувати співпрацю між випускниками, організовувати заходи та проекти для розвитку факультету.

Головою Ради обрана Вікторія Кучеровська, яка має досвід роботи в інформаційній сфері та активно долучалася до заходів факультету ще під час навчання. Секретарем Ради стала Катерина Кравчук, яка здобула вищу освіту з математики та кібербезпеки й має досвід роботи в сфері інформаційної безпеки.

Одним з перших завдань Ради є розробка плану роботи на 2023 рік. Зокрема, планується організація зустрічі випускників факультету зі здобувачами освіти, щоб обмінятися досвідом та порадами з приводу навчання та працевлаштування.

Рада також має на меті створення бази даних випускників факультету, що дозволить забезпечити ефективний зв'язок між випускниками, підтримувати співпрацю в різних проєктах та створювати нові можливості для розвитку.

Окрім цього, Рада планує розробити та впровадити програму підтримки студентів, яка передбачатиме підтримку студентських проєктів та ініціатив. Також планується розробити та впровадити програму менторства, де випускники факультету надаватимуть підтримку та поради студентам у питаннях навчання та кар'єрного розвитку.

Рада також працюватиме над розвитком співпраці з роботодавцями та іншими організаціями, щоб забезпечити випускникам факультету можливості для проходження практик, працевлаштування та розвитку кар'єри. Планується проведення зустрічей з роботодавцями, організація стажування для студентів та випускників, а також залучення випускників до роботи факультету у якості викладачів або консультантів.

Загалом, Рада випускників Факультету інформаційних технологій та математики має багато планів та ініціатив на 2023 рік. Їх метою є підтримка випускників та студентів факультету, сприяння їхньому професійному розвитку та розвиток факультету в цілому.

Рада випускників зустріч