Навчання викладачів та адміністрації для якості освіти

Протягом лютого 2023 року викладачі та адміністрація Факультету інформаційних технологій та математики взяла участь в серії семінарів і тренінгів для підвищення професійної майстерності науково-педагогічних та адміністративних працівників.
Серед них були семінари про особливості розробки та оформлення робочих програм навчальних дисциплін, організації електронних курсів та спеціальних видів навчальної діяльності з їх використанням, забезпечення якості вищої освіти (погляд експертів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти), організацію практики студентів та підготовки до її проведення, проведення занять в аудиторіях для синхронізації навчання, специфіку супроводу здобувачів пільгових категорій та багато інших.
Такі заняття допомогли глибше вивчити нормативну базу освітнього процесу, ознайомитись із цікавим досвідом колег, підвищити свою методичну та цифрову компетентність. Кожен отримав для себе корисну інформацію для подальшої роботи.