Захист магістерських робіт на кафедрі комп'ютерних наук-2022

Не дивлячись ні на що, на кафедрі комп’ютерних наук в онлайн форматі відбувся захист кваліфікаційних магістерських робіт наших інформатиків.

За результатами якої, можемо зазначити високий рівень підготовки магістрів. На основі аналізу тематики та змісту робіт можна зробити висновок, що всі роботи є завершеними самостійними дослідженнями, виконаними на достатньому науковому рівні.  Актуальність досліджень, їх теоретична основа одержали належне обґрунтування, аргументацію та конкретизацію. Студентами переконливо презентована наукова новизна, практичне та теоретичне значення результатів дослідження. Магістранти продемонстрували високий рівень підготовки до публічного захисту (навіть в складних зовнішніх умовах) основних результатів досліджень, обґрунтування висновків і презентації досягнень.

Зичимо всім випускникам натхнення та успіху у майбутньому та мирного неба!