Участь викладачів кафедри математики і фізики в Міжнародній конференції «Theoretical and Practical Aspects of Distance Learning» (Польща)

17, 18 жовтня 2022 р. викладачі кафедри математики і фізики Володимир Прошкін і Дмитро Бодненко взяли участь в роботі 14-ї Міжнародної конференції «Theoretical and Practical Aspects of Distance Learning». Конференція проходила на базі Сілезького університету в Катовіце (Республіка Польща) у дистанційному форматі. Науковці представили доповідь «ONLINE EDUCATION AT A MODERN UNIVERSITY: TOOLS FOR INTERACTIVE LEARNING» (спільно з Людмилою Хоружою, Лілією Гриневич і Іриною Вакуловою). За результатами конференції буде підготовлено монографію, яка індексується у НБД Web of Science.