Презентація студентських наукових гуртків

26 жовтня 2016 р. на Факультеті інформаційних технологій та управління відбулася презентація студентських наукових гуртків кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін. Зі вступними словами до учасників заходу звернулася О.С. Литвин, завідувач кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін, кандидат фізико-математичних наук, старший науковий співробітник. Вона розповіла присутнім про кафедральні студентські наукові гуртки та наголосила на значущості науково-дослідної роботи в процесі професійної підготовки майбутніх бакалаврів і магістрів.

Під час презентації були представлені результати діяльності двох наукових гуртків: «Прикладна математика» (науковий керівник – Л.Ф. Василевич, кандидат технічних наук, доцент) та «Комп’ютерні  системи. Комунікаційні та вбудовані засоби керування робототехнічними системами» (науковий керівник – В.О. Абрамов, кандидат технічних наук, доцент). З доповідями виступили студенти – активні учасники гуртків: Є. Ветчанін, Я. Коваль, О. Капітоненко, А. Козуб, Д. Горбатовський, а також аспірант В. В. Білоус. Ураховуючи, що на заході були присутні студенти всіх спеціальностей Факультету, доповідачі представили виключно практико зорієнтовані дослідження, зрозумілі всім спеціальностям. Наприкінці заходу студенти були залучені до експериментальної роботи з роботехнічними системами.

Запрошуємо всіх студентів Факультету інформаційних технологій та управління до наукової співпраці!