5 жовтня 2022 року на платформі Google Meet відбулися Збори Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Факультету інформаційних технологій та математики Київського університету імені Бориса Грінченка.

На Зборах в ході таємного голосування головою Наукового товариства було обрано Діану Цирканюк, аспірантку 1 року освітньо-наукової програми “Інформаційна безпека держави”, а заступником голови Наукового товариства – Єгора Башкевича, студента 3 курсу освітньо-професійної програми “Інформатика”. Крім того, за поданням новообраного голови НТ було призначено секретаря Наукового товариства – Олександра Романюка, магістранта 1 року освітньо-професійної програми “Безпека інформаційних і комунікаційних систем”.

Вітаємо актив Наукового товариства та бажаємо успіхів, натхнення й плідної праці!

НТ