Участь викладачів кафедри комп’ютерних наук і математики в Міжнародній конференції «5th International Workshop on Augmented Reality in Education (AREdu 2022)»

20 травня 2022 р. викладачі кафедри комп’ютерних наук і математики Факультету інформаційних технологій та управління Дмитро Бодненко, Володимир Прошкін, а також випускниця кафедри Олександра Локазюк взяли участь у роботі 5th International Workshop on Augmented Reality in Education (AREdu 2022). Захід проведено на базі Криворізького державного педагогічного університету в онлайн форматі.

Науковці нашого Університету представили доповідь на тему: «Using online services to create comics with elements of AR in the educational process of elementary school».

За результатами конференції буде видано збірник, що індексується у НБД Scopus.