Математична грамотнiсть учнів у контексті PISA

Стало вже доброю традицією проведення різних заходів навчально-методичного та наукового характеру для студентів і магістрантів спеціальності «Математика».

16 листопада 2021 р. на запрошення кафедри комп’ютерних наук і математики для студентів – майбутніх фахівців з математики відбулася гостьова лекції  Васильєвої Дарини Володимирівні на тему «Математична грамотнiсть учнів у контексті PISA».

Д.В. Васильєва – кандидат педагогічних наук, учитель вищої категорії, старший науковий співробітник відділу математичної та інформатичної освіти Інституту педагогіки НАПН України, учитель математики ліцею «Престиж», співавтор підручника «Алгебра 8 клас», розробник навчально-методичного забезпечення з математики та логіки.

Під час лекції Дарина Володимирівна ознайомила студентів з міжнародним порівняльним дослідженням PISA, чинниками, що впливають на якість природничо-математичної освіти учнів, специфікою завдань з математики.

Лекція пройшла в дружній атмосфері.