Участь викладачів кафедри комп’ютерних наук і математики у семінарі «Workshop on Cybersecurity Providing in Information and Telecommunication Systems» (CPITS II 2021)

26 жовтня 2021 р. викладачі кафедри комп’ютерних наук і математики О.С. Литвин, Н.В. Морзе, О.Б. Жильцов, В.В. Прошкін, М.М. Астаф’єва, Д.М. Бодненко, В.П. Вембер, М.А. Бойко, Л.О. Варченко-Троценко і Є.В. Іваніченко взяли участь в роботі семінару «Workshop on Cybersecurity Providing in Information and Telecommunication Systems» (CPITS II 2021). Цей захід було організовано кафедрою інформатичної та кібернетичної безпеки нашого факультету на честь професора Володимира Бурячка. На семінарі розглядалися актуальні проблеми забезпечення кібербезпеки в інформаційних та телекомунікаційних системах, а також фахової підготовки студентів спеціальностей «Комп’ютерні науки» і «Кібербезпека».

За результатами конференції буде підготовлено збірник наукових праць, яка індексується у НБД Scopus.