Оновлення Центру моделювання та програмування в рамках міжнародного проєкту «Розвиток математичних компетентностей студентів за допомогою цифрового математичного моделювання» (DeDiMaMo)

27 вересня 2021 року в на Факультеті інформаційних технологій та управління відбулась презентація Центру моделювання та програмування, який було оновлено в рамках реалізації міжнародного наукового проєкту «Розвиток математичних компетентностей студентів за допомогою цифрового математичного моделювання» (DeDiMaMo) програми EURASIA 2019, CPEA-ST-2019/10067. Центр обладнано за підтримки Норвезького агентства міжнародного співробітництва. Обладнання центру: персональні комп'ютери мультимедійні – моноблоки (6 шт.), ноутбуки (2 шт.), принтер 3D (1 шт.), загальною вартістю 325 200 грн.

З вітальним словом до присутніх звернулись: Алла Михацька, декан Факультету інформаційних технологій та управління, кандидат педагогічних наук; Юрій Роговченко, координатор проєкту з Університета Агдера (Норвегія), кандидат фізико-математичних наук; Наталія Морзе, професор кафедри комп’ютерних наук і математики Факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка, доктор педагогічних наук, професор, координатор проекту в Київському університеті імені Бориса Грінченка; Оксана Литвин, завідувач кафедри комп’ютерних наук і математики, кандидат фізико-математичних наук, старший науковий співробітник. На заході також були присутні Ольга Виговська, завідувач НДЛ інтернаціоналізації освіти Університету, кандидат політичних наук; Ірина Мельник, заступник декана з науково-методичної та навчальної роботи та учасники проекту, кандидат технічних наук.

Модератор заходу: Марія Бойко, доцент кафедри комп’ютерних наук і математики, кандидат педагогічних наук.