Участь викладачів кафедри комп’ютерних наук і математики у Міжнародній конференції «Theoretical and Practical Aspects of Distance Learning» (Польща)

11, 12 жовтня 2021 р. викладачі кафедри комп’ютерних наук і математики О.С. Литвин, Н.В. Морзе, В.В. Прошкін, Є.М. Смирнова-Трибульска, Д.М. Бодненко, М.А. Бойко та С.П. Радченко, взяли участь в роботі 13-ї Міжнародної конференції «Theoretical and Practical Aspects of Distance Learning». Конференція проходила на базі Сілезького університету в Катовіце (Республіка Польща) у дистанційному форматі. Основна проблематика конференції цього року – електронне навчання під час пандемії Covid-19. За результатами конференції буде підготовлено монографію, яка індексується у НБД Web of Science.

Сертифікат 1

Сертифікат 2