Знайомство з блокчейн-технологією

22 вересня 2021 року студенти зустрілись із blockchain-дослідником компанії Distributed Lab Курбатовим Олександром. Олександр провів лекцію на тему «Вступ до блокчейну та децентралізованих технологій» («Brief intro to blockchain and decentralized technologies»).
Під час лекції розбирались, чи потрібна математика програмісту, які є основні blockchain-технології, сфери їх застосування, виясняли, що таке фінансовий Інтернет і ще багато цікавих питань.
А потім ще довго студенти "тримали" нашого гостя своїми питаннями. Задоволені залишились всі: студенти - зустріччю із висококласним фахівцем, лектор - активністю наших студентів.
Сподіваюсь, що співпраця з Distributed Lab та Олександром продовжиться далі на користь усім.