Презентація студентських наукових гуртків 2021

15 вересня 2021 р. кафедра комп’ютерних наук і математики Факультету інформаційних технологій та управління запросила студентів І, ІІ курсів спеціальностей «Комп’ютерні науки» і «Математика» на презентацію студентських наукових гуртків.

З вітальним словом до студентів звернулися Жильцов О.Б., кандидат педагогічних наук, доцент, проректор з науково-методичної та навчальної роботи і Литвин О.С., кандидат фізико-математичних наук, старший науковий співробітник, завідувач кафедри комп’ютерних наук і математики. Науковці окреслили студентам молодших курсів роль дослідницької діяльності в умовах сьогодення, поділилися власним досвідом її реалізації.

Далі викладачі кафедри: Абрамов В.О., Іваніченко Є.В., Прошкін В.В. і Радченко С.П. представили студентам інформацію про напрями роботи наукових гуртків: «Математичні студії», «Використання ІКТ в освітньому процесі», «Комп’ютерні системи», «Проєктування та створення систем безпеки».

У результаті інтерактивного голосування студенти обрали для себе наукові гуртки, які їх найбільш зацікавили.