29 квітня 2021 р. на базі Сумського державного педагогічного університету імен А.С. Макаренка відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Середня освіта (Інформатика)».

Наш Університет представляла Пєлєнко Юрія, студентка ІІІ курсу спеціальності «Комп’ютерні науки»  Факультету інформаційних технологій та управління. Науковий керівник – Вембер В.П., кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри комп’ютерних наук і математики Факультету інформаційних технологій та управління.

На розсуд конкурсної комісії було представлено роботу на тему: «Використання методів інтерактивного навчання на уроках інформатики». Результати дослідження впроваджено в освітній процес Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 та апробовано на науково-практичній конференції «Студентський науковий пошук – 2020» кафедри комп’ютерних наук і математики.

За результатами конкурсу Пєлєнко Юрія посіла І місце!

Вітаємо Юрію та її наукового керівника та бажаємо нових наукових звершень!